Звертаємо увагу, що Організаційний комітет конкурсу не здійснює повернення коштів сплачених за участь у конкурсі (далі - вступних внесків)!

Оплату за участь у конкурсі ви робите самостійно за власним бажанням.

Підтвердження оплати здійснене під час заповнення та подання заявки на реєстрацію у конкурсі означає, що ви ознайомлені та приймаєте Умови проведення конкурсу, Політику обробки та захисту персональних даних, а також Політику повернення коштів.


За умови відміни проведення конкурсу у визначені дати з будь-яких причин (карантин, локдаун та інше) вступний внесок та заявка на участь автоматично переноситься на нову дату проведення конкурсу, яку затверджує Організаційний комітет.

У випадку якщо, особа зареєстрована для участі у конкурсі (далі - Учасник) не може бути присутнім на заході з новою датою, він може обрати для себе будь-який інший конкурс подібного формату, з тих, що будуть проведені Органіційним комітетом протягом календарного року з дня подачі заявки на конкурс, що не відбувся.

У виключних випадках Організаційний комітет залишає за собою право повернути кошти у розмірі 50 % вартості вступного внеску, за умови виконання наступних умов:
1. Особою, яка здійснила оплату вступного внеску (далі - Платник) подано власноруч підписаний письмовий запитна повернення коштів (далі - Запит) (з відповідними додатками).
2. Надано обґрунтування та підтверджуючі документи, стосовно причин, які призвели до вимоги повернення вступного внеску чи не дозволяють Учаснику прийняти участь у конкурсі.
3. Запит подано до закінчення терміну реєстрації на участь у конкурсі.
Для повернення коштів, у випадках передбачених цією Політикою, Платник повинен надіслати Запит на електронну адресу -
Термін розгляду Запиту складає 7-10 робочих днів з дати отримання Організаційним комітетом.

ЗАПИТ ПОВИНЕН МІСТИТИ:
· П.І.П. платника;
· детальне обґрунтування стосовно причин, які не дозволяють прийняти участь у конкурсі;
· реквізити рахунку на який Платник вимагає повернути кошти.

ДО ЗАПИТУ В ОБОВ’ЯЗКОВОМУ ПОРЯДКУ ДОДАЮТЬСЯ:
· оригінал документу, який підтверджує здійснення оплати вступного внеску;
· копія документів, що засвідчують особу Платника;
· у разі якщо Платник та Учасник різні особи, додатково подається письмова згода Учасника (чи його законних представників) на відміну в реєстрації для участі в конкурсі.
У випадку якщо Платник юридична особа чи фізична особа-підприємець повернення коштів здійснюється за безготівковим розрахунком, а Запит подається посадовою особою (що має право підпису) та засвідчується печаткою (якщо використовується).


ЗАПИТ НА ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ МОЖЕ БУТИ ПОДАНИЙ ВИКЛЮЧНО ПЛАТНИКОМ ВСТУПНОГО ВНЕСКУ.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ ЗАЛИШАЄ ЗА СОБОЮ ПРАВО ВІДМОВИТИ В РОЗГЛЯДІ ЗАПИТУ У РАЗІ НЕ ВИКОНАННЯ БУДЬ-ЯКОЇ ІЗ ЗАЗНАЧЕНИХ ВИЩЕ ВИМОГ.

ПРОЦЕДУРА РОЗГЛЯДУ ЗАПИТУ
Кожен Запит розглядається індивідуально, в порядку черги. Менеджер, що займається поверненням коштів, надаватиме вам інформацію про статус розгляду вашого Запиту.
Про результати розгляду Запиту вас буде поінформовано у терміни визначні Політикою повернення коштів. У разі позитивного рішення щодо повернення коштів за результатами розгляду вашого Запиту, процес повернення коштів може зайняти до 20 робочих днів, в залежності від вашого банку та інших причин.

ПОРЯДОК ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ
Повернення коштів здійснюється шляхом внесення Організаційним комітетом конкурсу на рахунок зазначений Платником у Запиті.
При оформленні повернення коштів може утримуватися сервісний збір або комісія банку/платіжної системи за повернення коштів, які утримуються з суми, що підлягає поверненню.

З ПОЛІТИКИ ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ НЕ МОЖЕ БУТИ ВИНЯТКІВ.

МИ НАПОЛЕГЛИВО РЕКОМЕНДУЄМО ВАМ ПЕРІОДИЧНО ОЗНАЙОМЛЮВАТИСЬ З НАШОЮ ПОЛІТИКОЮ ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ І МОЖЛИВИМИ ЗМІНАМИ У НІЙ!
OUR COMPANY
Bring Your Ideas to Life
Everything that you dreamed of can be brought to life exactly at the moment when you decide to win.
OUR COMPANY
Bring Your Ideas to Life
Everything that you dreamed of can be brought to life exactly at the moment when you decide to win.